فایل سل 7 فروشگاه کالا و فایل های کاربردی و مورد نیاز شما...

هر آنچه نیاز دارید با بهترین قیمت از فایل سل 7 بخرید!

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 184
  • بازدید دیروز : 441
  • بازدید کل : 567225

دانلود پاورپوینت معرفی پیتر آزیمن و پروژه های اجرایی


دانلود پاورپوینت معرفی پیتر آزیمن و پروژه های اجرایی

دانلود پاورپوینت معرفی پیتر آیزنمن و پروژهای اجرایی

زندگی نامه:

پیتر آیزنمن در ۱۱ اگوست سال ۱۹۳۲ در نیوارک، ایالت نیوجرسی به دنیا آمد. او مدرک لیسانس معماری خود را از دانشگاه کرنل، مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه کلمبیا و دکترای خود را از دانشگاه کمبریج دریافت کرد. به وی یک دکترای افتخاری هنرهای زیبا از طرف دانشگاه ایلینویز شیکاگو اهدا شد.
در سال ۱۹۸۰ پس از سالها تدریس و نوشتن کتاب و نوشتن تئوری های قابل قبول ،کار حرفه ای خود را در زمینه ی طراحی و ساختن آغاز کرد که شامل خانه هایی با مقیاس بزرگ و پروژه های شهری و نیز فعالیتهایی در زمینه ی آموزش دانشگاهی و یک سری خانه های شخصی بود.
در سال ۱۹۸۵، آقای آیزنمن جایزه ی شیر سنگی را برای پروژه ی رومئوژولیت خود در سومین بینال معماری در ونیز دریافت کرد.
در بینال پنجم هم او یکی از دو معماری بود که به عنوان نماینده ی ایالات متحده شرکت داشت و پروژه های ارائه شده توسط ایشان در موزه ها و گالری های سر تاسر دنیا نمایش داده شد. در ضمن تا سال ۱۹۸۲ به عنوان بنیانگذار و مدیر انستیتو معماری و شهرسازی بوده و به عنوان منبع تفکر و اندیشه برای نقد معماری به شمار می آمد.آیزنمن تعداد زیادی جایزه دریافت کرد: بورس تحصیلی گوین هایم (۱۹۷۶)، جایزه ی برانئر از آکادمی هنر و ادبیات و جایزه ی بین المللی برای هنر،جایزه ی افتخاری از انستیتو معماری آمریکا به خاطر مرکزی در اهایو (۱۹۸۹)، جایزه ی بین المللی برای طراحی شرکت مرکزی کوزمیئی سانگیو در توکیوی ژاپن (۱۹۹۱).
نقطه شروع آیزنمن آیین افلاطونی است .نخست صورت ناب بود و ذهنی و کامل . که از طریق هبوط پیوسته و متواتر به واقعیت نزدیک می شد . تفکر آیزنمن غیر دینی است و چنین تفکری در شرایط امروزین این احساس را به دست می دهد که کاملا از این گونه مسائل جداست .

معماری آیزنمن می کوشد تا در سایه تحریک تخیل و تصور و پذیرش نا متعارفها . از دام مالیخولیا بگریزد به این ترتیب که اینها را به عنوان عناصری مثبت در ساختن مکان جدید ی برای لا مکانها یا مامنی که در آن معمار اراده فرماتیو خود را باز شناسد . تلقی میکند . این محصول مصنوعی مکان . بنا بر همه آن دلایل . پاسخ مثبت اوست به لامکانی و به مالیخولیایی فقدان و از دست دادنهایی که پیوسته در کمین و همراه با این لا مکانی هاست . در کارهای اخیر او نشان از توهم ذهنی وجود ندارد . حتی از کمترین و دقیقترین نشانه ای از خود گول زنی نیز . چرا که هنر مدرن – از تبار آیزنمن و بودلر – آگاهانه و هشیارانه مسخ شدگی غیر واقعیت را می پذیرد . استرا تژی نهفته در غوطه وری عمیق تحلیلی در هندسه که پایه طرحهای او را می سازد هر گز نباید به عنوان بازی صرف فرم برداشت شود . و در ورای این هندسه ها که پیوستگی ابعاد خود را تکثیر میکنند و یا مدولاسیونهایی را کاهش و افزایش می دهند .(فراکتال) شکفتگی و سرشاری وجود دارد که بدان وسیله گریز از متعارفها .ساختار حفاظتی اشراقی خود را پی می ریزد .

_ آیزنمن معمار فرمهای مکعبی
_ از زمان کانت به این سو
_ زیبایی شناسی معماری از نظر پیتر آیزنمن
_ بنیانگذار فلسفه دکانستراکشن
_ معماران فلسفه دکانستراکشن
_ نظر ژاک دریدا در مورد فلسفه دیکانستراکشن
_ فیلسوفان کلاسیک یونان
_ معرفی فلسفه پیتر آیزنمن
_ معماری آیزنمن
_ پیتر آیزنمن، به عنوان مدیر مسئول مجله معماری و مطالعات شهری
_ آیزنمن و معماری ساختار شبکه ای
_ پروژه ربشتاک فرانکفورت، آیزنمن
_ مدل شهر فرهنگی گالیسیا، آیزنمن
_ مرکز هنرهای بصری وکسنر
_ آیزنمن در کنار مصطفوی
_ نقش کاکتوس دراستادیوم ورزشی آیزنمن
_ مرکز گردهایی کلمبوس در ایالت اهای در امریکا
_ برج معروف به خانه ماکس راین‌هارت

این فایل دارای 30 اسلاید به صورت پاورپوینت میباشد.

 

  انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 66

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "فایل سل 7 فروشگاه کالا و فایل های کاربردی و مورد نیاز شما..." می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما